30. augustā Madonas novada fonds kopā ar Latvijas Lauku foruma biroja darbiniecēm un daļu no VIEDAIS CIEMS 2023 žūrijas komisijas (Anita Seļicka, Latvijas Lauku foruma izpilddirektore, Oksana Golubeva, Zemkopības ministrijas Lauku attīstības fondu atbalsta nodaļas vecākā eksperte un Katrīna Idū, Eiropas komisijas tehniskā atbalsta projekta “The Smart Rural 21th Century” eksperte) devās uz Aronas pagasta Kusu un Jāņukalnu, lai komisija iepazītu un mēs palepotos ar mūsējiem VIEDAIS CIEMS 2023 kandidātiem.

Kusā

mūs sagaidīja multifunkcionālā centra MC “1.stāvs” un biedrības “ARONAS PĪLĀDZIS” vadītāja Iveta Kaparkalēja un Aronas pagasta pārvaldes p.i. Sandis Kalniņš.

Ivetai vienmēr ideju pilna galva un vēlme darboties, iesaistot visu paaudžu iedzīvotājus. Komisijai Iveta liek atpazīt Madonas novada pagastus, ar lepnumu stāsta par pašu izveidoto spēli “Gailis ganos”

un par jauno ieceri – projektu “Mīļumgrāmata ģimenēm”, kas taps par LEADER finansējumu izveidotajā skaņu ierakstu studijā,

kur ģimenēm būs iespēja ierakstīt sev mīļu pasaku, dzejoli, stāstu vai dziesmu, veicot arī māksliniecisko noformējumu.

Madara Mažajeva

mūs sagaidīja Jāņukalnā,

it kā nekurienē mežu vidū, kur rosīgi darbojas biedrība “Pilnīgs kosmoss”, rīkojot iedzīvotājiem “kosmiskas” aktivitātes – brīvdabas kino vakarus, Baltās naktis, balles ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem, Ghetto Games, Lauku sētu. Vecajā Jāņukalna kultūras namā Madara rīko pasākumus,

tādēļ viņai īpašs prieks, ka pašvaldība nomainījusi logus.

Ieceru netrūkst. Un tās tiek atklātas komisijai.

Gardais noslēgums – Madaras pašceptā torte.

Pašlaik turpinās iesniegto pieteikumu izvērtēšana. Atpazīstamības zīmes VIEDAIS CIEMS 2023 paziņošanas pasākums plānots oktobra sākumā.

Turam īkšķus par savējiem!

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

{article LAD/VLT/ZM}{text}{/article}

{article Grozs}{text}{/article}